Tento katalóg opravárenských kompletov pre opravu mechanizmov riadenia s hydraulickým posilňovačom (hriadeľových tyčí a volantových reduktorov) vydala spoločnosť PSTTM. Dáva Vám možnosť vyhľadať opravárenský komplet s ohľadom na značku a model automobilu, rok výroby a modifikáciu mechanizmu riadenia (hriadeľovej tyče alebo volantového reduktora).

V súvislosti s viacerými prosbami našich zákazníkov Vám poskytujeme možnosť objednania nielen úplného opravárenského kompletu, ale aj malého opravárenského kompletu, do ktorého patria len upchávky a manžety.

Dôležité!!! Je potrebné brať do úvahy, že pre kvalitnú opravu musia byť v mechanizme riadenia (hrebeňovej tyči alebo volantovom reduktore), vymenené nielen gumové tesnenia (malý opravárenský komplet), ale aj všetky opotrebované a poškodené súčasti, ako sú oporné puzdra hriadeľov, vodotesné krúžky PTFE (piestové a posúvačového zariadenia), tesniace gumové krúžky (O-ring) atď. V prípade nutnosti musí byť odstránené opotrebenie hriadeľov, ako aj opotrebenie v puzdre mechanizmu riadenia (posúvačové zariadenie a pracovný valec).

type image

Registrovať

Vaša žiadosť je prijatá na spracovanie. V blízkej budúcnosti budete kontaktovaný naším špecialistom.

Zavrieť

Pozor!

Directory Access Code poskytované manažérmi firiem PST servisné s.r.o. Po spracovaní registračného formulára a budú odoslané na váš zadanú e-mailu.

Prihlásiť sa

Zabudol som kód

Obnoviť Kód