Semeringy a manžety, ktoré sú uvedené v tomto katalógu, sú špeciálne vyvinuté a používajú sa na utesnenie pohyblivých spojov uzlov a mechanizmov systémov riadenia s hydraulickým posilňovačom.

Tieto tesnenia majú špeciálnu konštrukciu a sú zhotovené z materiálov špeciálne vyvinutých pre prácu v agresívnom prostredí. Konštrukcia vysokotlakových semeringov umožňuje znášať veľké tlakové rozdiely a materiál, z ktorého sú zhotovené je odolný voči chemickému, fyzickému a teplotnému vplyvu prevádzkovej tekutiny.

Typ tesnenia (semering, manžeta, PTFE), ktoré musí byť použité v každom konkrétnom prípade, je určený výrobcom hydraulického mechanizmu a závisí od rýchlosti a smerovania týkajúceho sa premiestňovania tesnených súčiastok.

Berie sa do úvahy aj typ prevádzkovej tekutiny, rozsah prevádzkových teplôt a prevádzkového tlaku v systéme. V našom katalógu je predstavených 15 konštrukčných typov tesnení.

dôležité

Napriek tomu, že pravidelné motorové tesnenia a O-krúžky sú vhodné pre systémy riadenia pohľad podobné, a dokonca môže byť z rovnakých rozmerov, ktoré nie sú vzájomne zameniteľné !!! Ak je použitý nesprávny typ tesnenia bude nevyhnutne spôsobí zlyhanie riadiacej jednotky.

Jednotky systému riadenia a tesnenie vysokotlakových ropy môžu mať viac než život 10 rokov, ale to je priamo závislá na prevádzkových podmienkach týchto dielov.

dimension

Zadať ľubovoľnú známu katalógové číslo olejové tesnenie (akékoľvek výrobcovia):

Potrebné minimálne 4 znaky

príklad: SPS1010
  • D
  • D1
  • D2
  • H1
  • H2
Rozmery, mm
Tolerancia, mm

Registrovať

Vaša žiadosť je prijatá na spracovanie. V blízkej budúcnosti budete kontaktovaný naším špecialistom.

Zavrieť

Pozor!

Directory Access Code poskytované manažérmi firiem PST servisné s.r.o. Po spracovaní registračného formulára a budú odoslané na váš zadanú e-mailu.

Prihlásiť sa

Zabudol som kód

Obnoviť Kód